O nás

Vítejte na webu dřevostavby-usa.cz

Naše společnost se sídlem na vysočině začala realizovat dřevostavby v roce 2001.

Zkušenosti jsme získali během desetileté praxe ve výstavbě dřevostaveb na severu USA ve státech Indiana a Michigan. Nesnažíme se postavit co nejvíce domů. Moc dobře víme že ve velkém množství se nedá dodržet nejvyšší kvalita a my nechceme dělat kompromisy a řešit reklamace způsobené nekvalitní prací. Realizace dřevostavby pro nás není pouze zaměstnání ale i koníček a díky tomu k nám přichází 99% zákazníku na doporučení a to je naše nejlepší vizitka na které si zakládáme.

Zabýváme se  realizací montovaných dřevostaveb systému two by four a výrobou dřevostaveb mobilních domů podle originální severoamerické technologie ověřené ve všech klimatických pásmech. V USA a Kanadě je většina RD postavena ze dřeva a výhradně systémem two by four. Dřevostavby v USA mohou dosahovat i několik poschodí a běžně se používají i pro banky a obchody.

Pro naše dřevostavby používáme certifikované čtyřstranně hoblované a technicky sušené řezivo s fazetou a KVH hranoly o vlhkosti 12-17%. Výhodou tohoto kvalitního materiálu je například menší nasákavost či zvýšená odolnost ohni.

Menší nasákavost je obzvlášť vhodná při montáži dřevostaveb přímo na staveništi kdy se málokdy podaří postavit RD bez toho aby se vyhnul nepřízni počasí. Díky tomu můžeme realizovat dřevostavby průběžně celý rok na rozdíl od klasických zděných staveb. 

Dřevostavby stavěné z mokrého a chlupatého řeziva, naimpregnované karcinogenním napouštědlem si pouze zadělávají na budoucí problémy. 

 Naše firma dodává dřevostavby na klíč ale i dřevostavby pro dokončení svépomoci v různém stupni rozestavěnosti.

Klademe důraz na osobní přístup a plný servis. Naše ceny jsou vždy konečné a neúčtujeme si vícepráce po dokončení zakázky.

Při dodávce hrubé stavby poskytujeme zákazníkům následné poradenství a odborný dozor pro kvalitní dokončení stavby svépomocí včetně zajištění materiálu za velkoobchodní ceny.

Kontakt

Lípa 8, 582 57 Lípa

fikar(a)drevostavby-usa.cz
www.drevostavby-usa.cz

tel.: 774 737 863